Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Anketa

Jak často navštěvujete stránky obce:

Celkem hlasů:
1459
Hlasování začalo:
17. 2. 2016
Hlasování končí:
neomezeno

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 2
DNES: 139
TÝDEN: 418
CELKEM: 155096

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Rybnice

Navigace

Obsah

Vážení spoluobčané,

www stránky obecních úřadu musí splňovat řadu zákonů jako např. zák. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, který ukládám obcím povinně zveřejňovat vybrané informace.

Současně máme za povinnost provozovat tzv. elektronickou úřední deskue-podatelnu, která pomáhá snadněji občanům komunikovat s úřadem.

WWW stránky chápeme jako jednu z dalších služeb pro Vás občany a proto se vynasnažíme v maximální možné míře informovat obyvatele o aktuální děním v obci nad rámec zákonem stanovených podmínek.

Pevně věřím tomu, že se naše stránky stanou pro drtinou většinu občanů místem, kde může každý získat potřebné informace pro snadnější komunikaci s úřadem a život v obci.

Jméno a příjmení
Ing. Jaroslav Křapka
 

Novinky

17.04.2019

TRANSSIBIŘSKÁ MAGISTRÁLA - cestovatelský stand-up

SDH Rybnice zve na cestovatelský stand-up "TRANSSIBIŘSKÁ MAGISTRÁLA", který se koná 4.května od 20.oo hodin v hasičně na Rybnicích. Bližší informace na přiloženém plakátu.

Detail Aktuality

09.04.2019

Jarní svoz odpadů v naší obci

Jako každoročně proběhne v druhé polovině měsíce dubna v naší obci svoz odpadů. Obec bude zajišťovat svoz objemného odpadu, SKS zajišťuje svoz nebezpečných složek komunálního odpadu a hasiči svoz železného šrotu. Na přiložených letácích najdete podrobnější informace.

Detail Aktuality

04.04.2019 - 31.12.2022

Veřejná vyhláška - Opatření obecné povahy

Detail Úřední deska

03.04.2019

Konkurz

Obec Víchová nad Jizerou vyhlašuje konkurz na ředitele/ředitelku Mateřské školy Víchová nad Jizerou. Podrobnější informace naleznete v přiloženém letáku.

Detail Aktuality


A picture
Háje nad Jizerou
A picture
Dolní Sytová
A picture
Rybnice
A picture
Loukov